Šátek Diso Mother’s Cosmic Life

Mateřství. Je jako den a noc. Je to slunce a měsíc. Je to země, kde dáváme život. Jsou to divoké květiny, je to úsměv. A matka je uprostřed vesmíru, klidná a hrdá, po celodenním dobrodružství si jen chce sednout, klidně dýchat a meditovat, ponořit se do sebe, to je pro ni okamžik , ve kterém může zvednout hlavu za hranice, aby mohla neustále začínat od znova, svěží a plná energie na nové zážitky. Dotýká se, cítí, vznáší se, učí se od svého dítěte, aby nezapomněla na své vnitřní dítě. Tento šátek připomene každé matce její vnitřní já, oddá se fantazii, zachytí každý okamžik pro její intimní vesmír a kromě lásky, kterou dáváme výhradně našim dětem, dejte také lásku i sobě. A vesmír se dívá.

 

2 910 Kč 2 670 Kč 2 430 Kč 1 570 Kč od 1 570 Kč 2 405 Kč bez DPH 2 207 Kč bez DPH 2 008 Kč bez DPH 1 298 Kč bez DPH od 1 298 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Měkký a pevný šátek, vyrobený ze 100% egyptské česané bavlny. Je ideální pro novorozence i větší batolata. Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.

Složení:

  • 100% egyptská česaná bavlna
  • 270g/m²
Jméno značky: Diso
Kategorie: Šátky