Šátek Wild Slings True Love - Lagrevol

Každý den se v našich životech stane trochu kouzel. Vzor pravé lásky je vám dobře známý. Je vytvořen jako symbol rodiny. Představuje vyrůstání a péči o dítě, úžasné pouto, které rodičovství dává. Toto je vzor, který dokonale odráží život. Dítě jako malý pupen vyrůstající ze stejného stonku je a vždy bude naší součástí, i když čas promění tento sladký malý pupen v krásnou, nezávislou květinu. Není to bezmezná podpora, spojení srdcí a duší pravou láskou? Láska je magie a magie pochází z přírody. Tato tajemná, mystická kombinace je fascinující. Barvy nového šátku - kombinace béžové, sytě zelené a vínové burgundské barvy odkazují na krásnou a tajemnou ostnatou cesmínu. Po staletí se věřilo, že tato jedinečná rostlina chrání před půvabem. Žádného čarodějnictví ani žádné zlé síly se tohoto keře nemohou dotknout, takže může přinést ovoce i v zimě. Tento inspirovaný šátek odpuzuje veškerou špatnou energii, bouře a blesky se ho bojí díky elfům a vílám žijícím mezi jeho větvemi. Neodráží to naše sny o tajné magické ochraně pro naše dítě?

8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 8 140 Kč 5 510 Kč od 5 510 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 6 727,27 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH od 4 553,72 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „True Love - Lagrevol“?

Tento nejnovější magický šátek vyroben z jedinečné a ušlechtilé směsi, velmi měkké a nosné je ideální pro novorozence i batolata. Šátek je v barvách ostnatých cesmín (nazývaných francouzským „lagrevol“), tak silných a magických - tento mnohobarevný melanžový květovaný šátek neobsahuje bavlnu. Tenká vlákna z extrémně měkkého, ušlechtilého lnu jsou proložena vícebarevným tussahem, který vytváří magickou, zeleno-burgundsko-béžovou mozaiku, která vás ohromí, ale když se podíváte zdálky, je to šátek v těžko viditelném odstínu šedé. Kouzlo, kouzlo všude! Každá třásně v šátcích je ručně vyrobená a poskytuje působivý vizuální a smyslový efekt, stačí se jí dotknout!

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.