Šátek Wild Slings True Love - Lagrevol

Každý den se v našich životech stane trochu kouzel. Vzor pravé lásky je vám dobře známý. Je vytvořen jako symbol rodiny. Představuje vyrůstání a péči o dítě, úžasné pouto, které rodičovství dává. Toto je vzor, který dokonale odráží život. Dítě jako malý pupen vyrůstající ze stejného stonku je a vždy bude naší součástí, i když čas promění tento sladký malý pupen v krásnou, nezávislou květinu. Není to bezmezná podpora, spojení srdcí a duší pravou láskou? Láska je magie a magie pochází z přírody. Tato tajemná, mystická kombinace je fascinující. Barvy nového šátku - kombinace béžové, sytě zelené a vínové burgundské barvy odkazují na krásnou a tajemnou ostnatou cesmínu. Po staletí se věřilo, že tato jedinečná rostlina chrání před půvabem. Žádného čarodějnictví ani žádné zlé síly se tohoto keře nemohou dotknout, takže může přinést ovoce i v zimě. Tento inspirovaný šátek odpuzuje veškerou špatnou energii, bouře a blesky se ho bojí díky elfům a vílám žijícím mezi jeho větvemi. Neodráží to naše sny o tajné magické ochraně pro naše dítě?

8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 8 140 Kč 5 510 Kč od 5 510 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 6 727,27 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH od 4 553,72 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „True Love - Lagrevol“?

Tento nejnovější magický šátek vyroben z jedinečné a ušlechtilé směsi, velmi měkké a nosné je ideální pro novorozence i batolata. Šátek je v barvách ostnatých cesmín (nazývaných francouzským „lagrevol“), tak silných a magických - tento mnohobarevný melanžový květovaný šátek neobsahuje bavlnu. Tenká vlákna z extrémně měkkého, ušlechtilého lnu jsou proložena vícebarevným tussahem, který vytváří magickou, zeleno-burgundsko-béžovou mozaiku, která vás ohromí, ale když se podíváte zdálky, je to šátek v těžko viditelném odstínu šedé. Kouzlo, kouzlo všude! Každá třásně v šátcích je ručně vyrobená a poskytuje působivý vizuální a smyslový efekt, stačí se jí dotknout!

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení