Šátek Wild Slings True Love – Le crocus

Tento výjimečný design je poetickou metaforou na změny, které se dějí v životě každého z nás. Když ze stonku vyroste malý pupen, změní se celý vesmír tohoto velkého pivoňkového květu. Pouto mezi rodičem a jeho dítětem je jedinečné: každý den nás obohatí o novou zkušenost, nový zážitek. Děti rostou a rodiče rostou vedle nich také. Láska je to nejdůležitější v našich životech. Je to nekonečná krása a nejzazší hodnota. "Pravá láska" - to je jediné jméno, které je vhodné pro tento designe. Barvy, které jsou použity jsou velmi ženské a zároveň elegantní. Krokusy, jsou předzvěstí jara, nového počátku. Vždy kvetou na mezinárodní den žen, 8. Března, jako dar pro všechny ženy na celém světě. Tento šátek bude dokonalým dárkem pro všechny maminky i ty, které se maminkami teprve stanou. Tento úžasný design, barva a složení opravdu stojí za to. Ba co víc, tento šátek obepne a ukolébá vaše dítě pokaždé, když to bude potřebovat.

6 300 Kč 6 030 Kč 5 770 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 206,61 Kč bez DPH 4 983,47 Kč bez DPH 4 768,60 Kč bez DPH 3 140,50 Kč bez DPH od 3 140,50 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „True Love – Le crocus“?

Tento šátek se skládá z divoké směsi která je ideální na léto. Je perfektní pro novorozeně ale také několikaleté batole v něm bude lehké jak pírko. Tyto neobvyklé a nádherné šátky byly vytvořeny pouze v limitovaném množství, jako obvykle.

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 10% bambus
  • 40% hedvábí z tussahu
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.