Šátek Wild Slings Rosarium

Pšššt...slyšeli jste to? Co to bylo? V tajemných zahradách je možno slyšet mnoho zvláštních zvuků a hlasů. Žije zde mnoho různých zvířat a jiných stvoření. Jsou schováni mezi stromy, keři a květinami, daleko od včerejšků a zítřejšků... když budete dostatečně ticho, vylezou ze svých skrýší a můžete se s nimi setkat....takže pšššt... Slunce vychází a jeho zlaté paprsky jsou na obloze. Pojďme na procházku do lesa fantazie plného nádherných růží. Je to tajemná růžová zahrada s velmi zvláštním zahradníkem, lesní vílou, která promlouvá ke květinám a dává jim veškerou lásku a péči. Květiny znají všechna její tajemství, vidí jí do duše. Prochází se zahradou, rozpouští se jako ranní mlha. Cítí se klidně a bezpečně v něžné zelené náruči. Tento design pro Wild slings, plný jemných růží v různých odstínech bílé, růžové a červené vás přivádí k myšlenkám na úžasné pohádky o snových zahradách a lesích, o říších divů, kde se může stát cokoliv, kde se realita potkává s magií, kde síla přírody může ovlivnit náš život.


4 990 Kč 4 600 Kč 3 150 Kč od 3 150 Kč 4 123,97 Kč bez DPH 3 801,65 Kč bez DPH 2 603,31 Kč bez DPH od 2 603,31 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Rosarium“?

Šátek je měkký a silný. Tkaný velmi nahusto, což mu dává významnou nosnost. Je to šátek, který bychom doporučili pro víceleté batole, které upadne do hlubokého spánku, okouzlené spacím prachem, jehož je použito opravdu mnoho. Ale věříme, že zkušení rodiče si poradí s šátkem i na novorozence, díky měkkosti šátku.

Složení:

  • 50% organická Pima bavlna
  • 50% luxusní egyptská česaná bavlna
  • 285g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.