Šátek Wild Slings Rosarium – Roses thé

Tento šátek Wild Slings je plný jemných růží v různých odstínech žluté nás nutí myslet na nádherné pohádky o zasněných zahradách a lesích, o říších zázraků, kdy se vše může stát, kde se realita podobá magii, kde síla přírody může ovlivnit náš život. V tajné zahradě můžete slyšet mnoho podivných zvuků a hlasů. Žije zde mnoho různých zvířat a dalších tvorů. Nyní jsou skryty mezi stromy, keři a květinami, daleko od včerejška i zítřka. Pokud jste dostatečně ticho, vyjdou z úkrytu a můžete se s nimi setkat.

5 770 Kč 5 500 Kč 5 250 Kč 3 400 Kč od 3 400 Kč 4 768,60 Kč bez DPH 4 545,45 Kč bez DPH 4 338,84 Kč bez DPH 2 809,92 Kč bez DPH od 2 809,92 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Rosarium – Roses thé“?

Je to velmi divoká směsná směs, vhodná na léto. Je ideální pro novorozence, ale i několik let staré batole bude v něm lehké jako peří.

Složení:

  • 60% Bavlněná česaná organická Pima
  • 40% len
  • 280g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.