Šátek Wild Slings Rêves de la lune - Pré

Louka je kouzelné místo, část přírody, která obsahuje stovky, ne-li tisíce tajemství. Hluboko mezi kořeny rostlin, na povrchu země a těsně nad ním, mezi hustou trávou, keři, okvětními lístky. Život je rušný všude. Nepředstavitelná síla přírody je zvláště viditelná teď v létě, kdy si všechny rostliny a zvířata užívají teplo. Pouhým okem můžete vidět, že louka je živá. Stále více se hovoří o zakládání luk v městských centrech. Nejen, že přispívají k tomu, aby městský prostor byl krásnější, ale také poskytují útočiště hmyzu a malým savcům, čistí a ochlazují vzduch v létě, nevyžadují zalévání nebo sekání. Myslíme si, že je to skvělá iniciativa. Pojďme milovat louky!

7 090 Kč 6 830 Kč 6 560 Kč 4 200 Kč od 4 200 Kč 5 859,50 Kč bez DPH 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 3 471,07 Kč bez DPH od 3 471,07 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Rêves de la lune - Pré“?

Je to velmi divoká směsná směs, vhodná na léto. Je ideální pro novorozence, ale i několik let staré batole bude v něm lehké jako peří. Tuto verzi si zamilujete na první pohled, je opravdu velmi měkký, jemný a vzdušný šátek, dokonale ochladí, jako skutečná louka v centru města.

Složení:

  • 30% pima bavlna
  • 35% surový len
  • 35% tussah
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení