Šátek Wild Slings Rêves de la lune - Pré

Louka je kouzelné místo, část přírody, která obsahuje stovky, ne-li tisíce tajemství. Hluboko mezi kořeny rostlin, na povrchu země a těsně nad ním, mezi hustou trávou, keři, okvětními lístky. Život je rušný všude. Nepředstavitelná síla přírody je zvláště viditelná teď v létě, kdy si všechny rostliny a zvířata užívají teplo. Pouhým okem můžete vidět, že louka je živá. Stále více se hovoří o zakládání luk v městských centrech. Nejen, že přispívají k tomu, aby městský prostor byl krásnější, ale také poskytují útočiště hmyzu a malým savcům, čistí a ochlazují vzduch v létě, nevyžadují zalévání nebo sekání. Myslíme si, že je to skvělá iniciativa. Pojďme milovat louky!

Můžeme doručit do:
- - - 7.2.2023 Zvolte variantu
7 090 Kč 6 830 Kč 6 560 Kč 4 200 Kč od 4 200 Kč 5 859,50 Kč bez DPH 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 3 471,07 Kč bez DPH od 3 471,07 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Zvolte variantu

Jaký je „Rêves de la lune - Pré“?

Je to velmi divoká směsná směs, vhodná na léto. Je ideální pro novorozence, ale i několik let staré batole bude v něm lehké jako peří. Tuto verzi si zamilujete na první pohled, je opravdu velmi měkký, jemný a vzdušný šátek, dokonale ochladí, jako skutečná louka v centru města.

Složení:

  • 30% pima bavlna
  • 35% surový len
  • 35% tussah
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.