Šátek Wild Slings Reves de la lune - Le câlin de la mère

Dotykový zážitek je jednou z prvních zkušeností dítěte, které objevuje svět. Láska a dotek rodičů začínají hrát klíčovou roli při uspokojování potřeb dítěte - uklidňují napětí, které prožívá kvůli hladu nebo rušivým podnětům přicházejícím zvenčí nebo zevnitř jeho těla. Dotek dělá zázraky. Existuje na světě něco krásnějšího než budování pouta, blízkosti a bezpečí s vaším dítětem? Jste celý jeho svět, spojuje vás magická nit lásky, nekonečná a nekonečně krásná. Když své dítě zabalíte do šátku, který je na dotek neuvěřitelně saténový, omotáte kolem něj i svou lásku a dáte mu to nejlepší.

6 170 Kč 5 780 Kč 4 470 Kč od 4 470 Kč 5 099,17 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH 3 694,21 Kč bez DPH od 3 694,21 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Reves de la lune - Le câlin de la mère“?

Tento šátek obsahuje 100% přírodní materiály, žádné přidané chemikálie. Peppermint příze má antibakteriální (více než z 90%!) a termoregulační vlastnosti současně. Naprosto přirozené a naprosto ekologické. Na béžovém pozadí Le câlin de la mère jsou květiny v přírodní bílé barvě, smyslné a jemné jako celý šátek. Vlákna z extrémně měkké organické bavlny Pima jsou protkána přírodním pepermintem a tussahem v barvě Země, který vytváří kouzelnou mozaiku, která vás zcela ohromí. Musíte se jen jemně dotknout tohoto saténu!

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 30% hedvábí tussah
  • 20% mimořádně měkká máta peprná
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.