Šátek Wild Slings Reves de la lune - Le câlin de la mère

Dotykový zážitek je jednou z prvních zkušeností dítěte, které objevuje svět. Láska a dotek rodičů začínají hrát klíčovou roli při uspokojování potřeb dítěte - uklidňují napětí, které prožívá kvůli hladu nebo rušivým podnětům přicházejícím zvenčí nebo zevnitř jeho těla. Dotek dělá zázraky. Existuje na světě něco krásnějšího než budování pouta, blízkosti a bezpečí s vaším dítětem? Jste celý jeho svět, spojuje vás magická nit lásky, nekonečná a nekonečně krásná. Když své dítě zabalíte do šátku, který je na dotek neuvěřitelně saténový, omotáte kolem něj i svou lásku a dáte mu to nejlepší.

6 170 Kč 5 780 Kč 4 470 Kč od 4 470 Kč 5 099,17 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH 3 694,21 Kč bez DPH od 3 694,21 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Reves de la lune - Le câlin de la mère“?

Tento šátek obsahuje 100% přírodní materiály, žádné přidané chemikálie. Peppermint příze má antibakteriální (více než z 90%!) a termoregulační vlastnosti současně. Naprosto přirozené a naprosto ekologické. Na béžovém pozadí Le câlin de la mère jsou květiny v přírodní bílé barvě, smyslné a jemné jako celý šátek. Vlákna z extrémně měkké organické bavlny Pima jsou protkána přírodním pepermintem a tussahem v barvě Země, který vytváří kouzelnou mozaiku, která vás zcela ohromí. Musíte se jen jemně dotknout tohoto saténu!

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 30% hedvábí tussah
  • 20% mimořádně měkká máta peprná
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení