Šátek Wild Slings Rêves de la lune - Érable champêtre

Tato nová verze „Reves de la lune“ bude mít magický vliv na vaše milované dítě. Tato nádherná přírodní barva a úžasná směs po mnoho měsíců stanou nejlepší volbou pro vaše dítě. Tento design je opravdu magický. Pojďte s námi sledovat měsíc a jeho fáze. Měsíc ukrývá určitá tajemství. Skrývá a ukazuje se v celé své kráse, je výš i níž, narůstá, couvá. Někdy svítí tak jasně, že opravdu nemůžeme usnout. Nádherné jsou ty noci, když se jeho záhadná záře rozlévá po celém světě a zakrývá ji jako měkké peřiny. To je úžasný jev. Úžasný úkaz přímo od přírody na jeho jedinečné scéně. Elegantní hnědý javor ohřeje vaše srdce i za méně slunečného letního dne, takže se můžete uklidnit a relaxovat, jako při odpoledni stráveném ve stínu javorových větví.

Můžeme doručit do:
30.5.2022
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Jaký je „Rêves de la lune - Érable champêtre“?

Tento nádherný šátek v krásné hnědé barvě má ​​ručně vyráběné třásně, které mu dodávají další kouzlo. Díky této speciální směsi je tento šátek skutečným uměleckým dílem. Šátek je vhodný i pro velká batolata a po vyprání také dobrý pro novorozence. Díky tomuto speciálnímu složení je velmi nosný.

Složení:

  • 50% tussah
  • 28% ušlechtilý len
  • 20% surový len
  • 2% bambus
  • 265g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení