Šátek Wild Slings Rêves de la lune - Érable champêtre

Tato nová verze „Reves de la lune“ bude mít magický vliv na vaše milované dítě. Tato nádherná přírodní barva a úžasná směs po mnoho měsíců stanou nejlepší volbou pro vaše dítě. Tento design je opravdu magický. Pojďte s námi sledovat měsíc a jeho fáze. Měsíc ukrývá určitá tajemství. Skrývá a ukazuje se v celé své kráse, je výš i níž, narůstá, couvá. Někdy svítí tak jasně, že opravdu nemůžeme usnout. Nádherné jsou ty noci, když se jeho záhadná záře rozlévá po celém světě a zakrývá ji jako měkké peřiny. To je úžasný jev. Úžasný úkaz přímo od přírody na jeho jedinečné scéně. Elegantní hnědý javor ohřeje vaše srdce i za méně slunečného letního dne, takže se můžete uklidnit a relaxovat, jako při odpoledni stráveném ve stínu javorových větví.

8 660 Kč 8 400 Kč 8 140 Kč 7 870 Kč 4 990 Kč od 4 990 Kč 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 6 727,27 Kč bez DPH 6 504,13 Kč bez DPH 4 123,97 Kč bez DPH od 4 123,97 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Rêves de la lune - Érable champêtre“?

Tento nádherný šátek v krásné hnědé barvě má ​​ručně vyráběné třásně, které mu dodávají další kouzlo. Díky této speciální směsi je tento šátek skutečným uměleckým dílem. Šátek je vhodný i pro velká batolata a po vyprání také dobrý pro novorozence. Díky tomuto speciálnímu složení je velmi nosný.

Složení:

  • 50% tussah
  • 28% ušlechtilý len
  • 20% surový len
  • 2% bambus
  • 265g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.