Šátek Wild Slings Murmure du vent – l’oleil de buffle

Tato kolekce je inspirována minerály. Každé vydání bude věnováno jednomu kouzelnému kameni. Každá barva bude jedinečná. Každé vydání je extrémně omezené. 

Tento nový vzor je inspirován slovanskou a severskou kulturou. Je to nesmírně bohatá kultura, oplývající vlastními legendami, vírou a mýty ve zcela nové, odlišné podobě.  V této kultuře byl šaman nesmírně silnou osobou, nejdůležitějším duchovním průvodcem. Jako prostředník mezi světem duchů a matkou přírodou poskytoval svým kmenům nástroje, které měly od lidí odhánět zlé duchy. Jedním z nich byly unikátní lapače snů. Většina z nich jsou skutečná umělecká díla a duchovní nástroje, které zajišťují příjemné sny těm, kdo spí přímo vedle nich. Během spánku musí všechny vjemy z duchovního světa projít sítí lapače snů. Pouze dobré sny mohou projít a proudit ke snícímu, zatímco noční můry uvíznou v síti a jsou zničeny prvními paprsky ranního světla. Působení lapače nepodléhá jiným zákonům než magii a starobylé víře: je obdařen magickou mocí, kterou nelze vysvětlit - musíte ji přijmout pouze s vírou. Lapač snů je nabitý určitou magickou energií, která jako amulet chrání a poskytuje krásný a klidný spánek po celá staletí.

 8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 8 140 Kč 7 880 Kč 5 780 Kč od 5 780 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 6 727,27 Kč bez DPH 6 512,40 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH od 4 776,86 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
- - 24.9.2021 - - - Zvolte variantu
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Murmure du vent – l’oleil de buffle“?

Šátek neobsahuje bavlnu. Základní barva tohoto šátků je krásná, sytě hnědá barva a zdobí ho světlé trojúhelníkové lapače snů, z nichž volně visí peříčka, která zajišťují, že se vašemu dítěti budou zdát jen dobré sny. Šátek je protkaná krásným tusshem, který vytváří kouzelnou mozaiku plnou modrých, oranžových a béžových nopků. Díky příměsi bambusu má šátek bakteriocidní, antistatické a protiplísňové vlastnosti, zároveň dobře absorbuje vlhkost, takže je vhodný na každý den. Díky této speciální směsi jel extrémně nosný. Třásně jsou ručně vyrobený, což poskytuje velkolepý vizuální a smyslový efekt. Díky svému výjimečnému složení bude ideální pro novorozence, ale ani při nošení několikaletého batolete nebudete cítit jeho váhu. Kouzlo se děje i poté, co zavinovačku vyperete. Rázem změní svou strukturu, stane se pružný, měkký a poddajný. Jakmile okouzlí vaše oči, ukradne vám nyní i všechny ostatní smysly.

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.