Vážení zákazníci. Z důvodu dovolené bude poslední expedice probíhat do 23.6.2022. Objednávky, které budou zadány později, budeme expedovat 7.7.2022. Děkujeme za pochopení.

Šátek Wild Slings Murmure du vent – l’oleil de buffle

Tato kolekce je inspirována minerály. Každé vydání bude věnováno jednomu kouzelnému kameni. Každá barva bude jedinečná. Každé vydání je extrémně omezené. 

Tento nový vzor je inspirován slovanskou a severskou kulturou. Je to nesmírně bohatá kultura, oplývající vlastními legendami, vírou a mýty ve zcela nové, odlišné podobě.  V této kultuře byl šaman nesmírně silnou osobou, nejdůležitějším duchovním průvodcem. Jako prostředník mezi světem duchů a matkou přírodou poskytoval svým kmenům nástroje, které měly od lidí odhánět zlé duchy. Jedním z nich byly unikátní lapače snů. Většina z nich jsou skutečná umělecká díla a duchovní nástroje, které zajišťují příjemné sny těm, kdo spí přímo vedle nich. Během spánku musí všechny vjemy z duchovního světa projít sítí lapače snů. Pouze dobré sny mohou projít a proudit ke snícímu, zatímco noční můry uvíznou v síti a jsou zničeny prvními paprsky ranního světla. Působení lapače nepodléhá jiným zákonům než magii a starobylé víře: je obdařen magickou mocí, kterou nelze vysvětlit - musíte ji přijmout pouze s vírou. Lapač snů je nabitý určitou magickou energií, která jako amulet chrání a poskytuje krásný a klidný spánek po celá staletí.

 Můžeme doručit do:
30.6.2022
5 780 Kč 4 776,86 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Jaký je „Murmure du vent – l’oleil de buffle“?

Šátek neobsahuje bavlnu. Základní barva tohoto šátků je krásná, sytě hnědá barva a zdobí ho světlé trojúhelníkové lapače snů, z nichž volně visí peříčka, která zajišťují, že se vašemu dítěti budou zdát jen dobré sny. Šátek je protkaná krásným tusshem, který vytváří kouzelnou mozaiku plnou modrých, oranžových a béžových nopků. Díky příměsi bambusu má šátek bakteriocidní, antistatické a protiplísňové vlastnosti, zároveň dobře absorbuje vlhkost, takže je vhodný na každý den. Díky této speciální směsi jel extrémně nosný. Třásně jsou ručně vyrobený, což poskytuje velkolepý vizuální a smyslový efekt. Díky svému výjimečnému složení bude ideální pro novorozence, ale ani při nošení několikaletého batolete nebudete cítit jeho váhu. Kouzlo se děje i poté, co zavinovačku vyperete. Rázem změní svou strukturu, stane se pružný, měkký a poddajný. Jakmile okouzlí vaše oči, ukradne vám nyní i všechny ostatní smysly.

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení