Šátek Wild Slings Les tenebres- feuilles mortes

Podzim, nostalgický, klidný, ale plný barev, vůní a zvuků, které jsou v našich srdcích přítomny od dětství. Podzimní procházka je neoddělitelně spjata se šustěním listí. Slyšíme, o čem šustí vrby, melodii, kterou na ně hraje vítr od úsvitu času. Svátek barev na stromech, javory, duby a loubince neustále soutěží o titul nejkrásnější strom. Když zašustíme nohami v listí, tomu nelze odolat, absorbujeme tento okamžik a vůni. Slyšeli naši prarodiče stejný zvuk, když se procházeli rukou v ruce s rodiči parkem? Byli také potěšeni sluncem prorážejícím se listím? Na podzim cítíme ducha svých předků, cítíme energii, která nám pomáhá pochopit to nejdůležitější. Rodina, láska, teplo, důvěra - tyto hodnoty jsou nesmírně důležité. Chceme dětem ukázat krásu vnějšího světa, ale zároveň je naučit, že to, co je nejkrásnější, je neviditelné očima. Aura podzimu dokonale harmonizuje s trávením drahocenného času s rodinou, zvláště když nás po procházce doma přivítá vůně teplého jablečného koláče.


8 660 Kč 7 157,02 Kč bez DPH
Na dotaz

Jaký je „Les tenebres- feuilles mortes“?

Na vícebarevném melanžovém pozadí Les tenebres - feuilles mortes (s třásněmi) jsou vaše oblíbené černé můry, kouzelné a tajemné jako celý šátek, který neobsahuje bavlnu. Tenká vlákna z extrémně měkkého ušlechtilého lnu jsou proložena pestrobarevným tussahem, který vytváří magickou, červenohnědo-zázvorovou mozaiku, která vás ohromí
Druhá strana šátku vypadá stejně působivě a důstojně. Všechny třásně na našich šátcích jsou ručně vyrobené a poskytují působivý vizuální a smyslový efekt, stačí se jich dotknout! Šátek je v barvách podzimu, tak vznešený, pyšný a úžasně krásný.

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.