Šátek Wild Slings Les Tenebres – Canelle

Vzor, který všichni znáte moc dobře "Temnota" - nádherný a vždy okouzlující - s můrami a drobnými prameny visícími z obrazce s korálky z run - pocházejících z Germánských tradicí, z nejstarší Evropské abecedy, která byla, podle legendy, člověku dána samotným Odinem. Díky neobvyklému složení, je šátek hladký, hedvábný a jemný na dotek, i když je cítit syrovost lnu. Materiál je trochu lesklý. K tomu všemu jsou přidány ručně kroucené třásně. Efekt je opravdu působivý. Kvůli jeho neobvyklé barvě a struktuře, jemné, ale mírně syrové, stejně jako je skořicová kůra, dostal tento šátek název "Canelle"- "Skořice".

8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 5 250 Kč od 5 250 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 4 338,84 Kč bez DPH od 4 338,84 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les Tenebres – Canelle“?

Šátek je 100% veganský, skládá se z rostlinných přízí, polovina je vyrobena z vláken zeleného čaje. Je to opravdu neobvyklá směs. Zelený čaj má antibakteriální vlastnosti, vysokou absorpci vlhkosti a je měkký na dotek. Při výrobě vláken zeleného čaje, se extrahují aktivní složky z čajových lístků a cestou mokrého spřádání ze zeleného čajového vlákna se vyrobí příze. Nepřidávají se žádné chemikálie, je to naprosto 100% přírodní a ekologické. Díky svému složení je tento šátek velmi nosný a ideální na léto (je opravdu chladivý).

Složení:

  • 50% příze ze zeleného čaje
  • 40% surového len
  • 10% přírodní bambus
  • 265g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.