Šátek Wild Slings Les ténèbres - Lever du soleil - Noir

Představte si úžasné spektrum barev svítání. Černá noc, začíná mírně zářit, slunce prostupuje mraky a maluje nebe pastelovým světlem. Modrá se mísí s jemnou růžovou barvou, přes kterou svítí žluté sluneční světlo. Den vstane. V překladu znamená tento název šátku "Východ slunce". 

9 190 Kč 8 920 Kč 5 510 Kč od 5 510 Kč
Můžeme doručit do:
8.10.2020 8.10.2020 8.10.2020 Zvolte variantu
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres - Lever du soleil - Noir“?

Tento šátek je velmi výjmečný svou neobvyklou kombinaci barev tkaných na osnově z přírodního lnu, obarveného do tmavě černé barvy. A díky své neobvyklé kompozici, je jakovaše druhá kůže. Měkkost bambusu, ušlechtilost lnu a přilnavost tussahu ho činí ideálním pro novorozeně i pro děti ve věku několika let - nebudete cítit jeho váhu ani při dlouhé cestě.

Složení:

  • 50% přírodní surový len
  • 40% hedvábí tussah
  • 10% bambus
  • 260g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.