Šátek Wild Slings Les Ténèbres - La Résine

Pláž je jedním z nejlepších míst k uklidnění, relaxaci a pociťování síly přírody. V létě u moře, když si budete hrát na pláži, můžete hledat poklady ukryté v písku matkou přírodou. Dřevo, tyčinky a sklo leštěné mořskými vlnami, ale také jantar. Bude to pro vás nejlepší odměna, najít ten krásný a magický „kámen“ v různých odstínech žluté a oranžové, jako je med, někdy i se skrytým překvapením - hmyz, zrno písku nebo peří … Každý z nich je zcela odlišný v barvách a tvarech a díky nepravidelnosti jsou ještě magičtější a úžasnější. V tomto šátku je použito hedvábí tussah, jeho nopky (zde v bílé, modré, šedé a černé) jsou náhodně rozprostřeny po celé délce šátku. Nejsou pravidelné, jako všechny poklady divoké přírody. Stejně jako jantar si uchovává tento šátek své tajemství. Jantary jsou vyrobeny z pryskyřice, neobvyklé látky v teplých odstínech žluté, oranžové a hnědé, produkované stromy k nápravě jejich zranění, k jejich ochraně, uklidnění… Tento šátek obejme vaše dítě pokaždé, když to budete potřebovat.

6 130 Kč 5 880 Kč 3 790 Kč od 3 790 Kč 5 066 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 3 132 Kč bez DPH od 3 132 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les Ténèbres - La Résine“?

"Les Ténèbres - La Résine" je velmi divoká směsná směs, vhodná na léto. Jedná se o mimořádně měkký a pevný šátek, který je ideální pro novorozence, ale i několik let staré batole bude v něm lehké jako peří.

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 10% bambus
  • 40% hedvábí z tussahu
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.