Šátek Wild Slings Les frères de sang - Brillance du coléoptère

Barevnost tohoto šátku krásně koresponduje se vzorem - je sytě zelená s elegantním lesklým grafitem a inspirací pro tento výtvor byl svět úžasného hmyzu. Občas si všimnete smaragdového lesku brouka, který se prochází v křoví. Vypadá jako nejskvostnější královský smaragd ležící na měkkém polštáři ve výstavní vitríně muzea. Starý les je skutečně oázou klidu a krásy, když jste unaveni letním vedrem a hlukem velkoměsta. Jít do lesa je jako vstoupit do jiného světa - je tam chladněji, temněji, svěžeji... Les si žije vlastním životem, stíny stromů, pilně pracující mravenci a brouci a savci hledají chvilku oddechu u tiše šumícího potoka.

 

 

5 780 Kč 4 776,86 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
3.11.2021
Skladem (1 ks)

Jaký je „Freres de sang - Brillance du coléoptère“?

Tato směs je velice jemná a měkká, jako mávnutí motýlích křídel. Tento šátek je nejlepší volbou pro novorozeně. Šátky Wild Slings jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu. Každý šátek je před odesláním také ošetřen párou.

Složení:

  • 50% bambus
  • 20% Pima bavlna
  • 30% Egyptská bavlna
  • 260g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.