Šátek Wild Slings La foret vierge - les algues

Tento šátek je utkán z mimořádně luxusní směsi a úžasné kombinace barev. Aby byla zdůrazněna jeho jedinečnost, je utkán na černé lněné osnově! Pokaždé, když se díváme na Středozemní moře, přemýšlíme, kolik tajemství skrývá, a jestli je šance, že bychom všechna tajemství poznali. Hypnotizuje nás a zároveň uklidňuje. Je to skvělá příležitost na chvíli se zastavit a soustředit se na přírodu, která je nám všem tak blízká. Barva tohoto nového šátku je inspirována mořskými řasami, rostlinami, které jsou známé už po staletí. Skutečná mořská louka, proslulá tuctem pozitivních vlastností. Zvědavost a dobrota jsou krásnou kombinací, stejně jako v tomto šátku - černé třásně, sytě zelená, která se prolíná se žlutou. Kapradiny, květy a hmyz - to vše k sobě dokonale ladí. Ačkoli je tento šátek velkou neznámou, je jemný, jedinečný , krásný a tajemný. 


Můžeme doručit do:
- 14.2.2023 - - - - - Zvolte variantu
9 720 Kč 9 450 Kč 9 190 Kč 8 930 Kč 8 660 Kč 5 650 Kč 5 650 Kč od 5 650 Kč 8 033 Kč bez DPH 7 810 Kč bez DPH 7 595 Kč bez DPH 7 380 Kč bez DPH 7 157 Kč bez DPH 4 669 Kč bez DPH 4 669 Kč bez DPH od 4 669 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La foret vierge - les algues“?

Yak je neobvyklá a jedinečná příze, díky níž je šátek lehký a měkký. Je vzácnější než kašmír, z etických zdrojů, antibakteriální a antialergická, jemná jako mlha a hebká jako obláček. Tyto příze mají termoregulační vlastnosti, takže se dítě nepřehřívá, a díky celé směsi - ušlechtilého lnu, tussahu a merino vlny je šátek mimořádně měkký a vzdušný. Černé třásně jsou ručně vyrobené a působí velkolepě vizuálně i smyslově. Tato šátek je nesrovnatelný s ostatními, protože má nové složení - je vzdušný, lehký, mimořádně měkký a pevný. Tato jedinečná a ušlechtilá směs je ideální i pro novorozence a batolata.

Složení:

  • 40% - měkký ušlechtilý len
  • 10% - mulesing free merino vlna
  • 35% - tussah
  • 15% - yak
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.