Šátek Wild Slings La forêt vierge - Green Fairy

La foret vierge představuje prvky lesního světa, které vytvářejí neuvěřitelnou jednotu. Je to vzor, který odhaluje tajemství lesa, ukazuje nepolapitelnost, zobrazuje, kdo nebo co se skrývá za specifickým zvukem nebo vůní. Ponořením se do hlubin lesa se můžeme setkat s nejmenšími obyvateli lesního království.  Většina z nich se před námi bude schovávat.
Tato barevná kombinace spojuje divokost lesa s elegancí noci. Žluté jiskry tussahu zesvětlují temnotu lesa, což vkládá do tohoto šátku prvek tajemství a magie. „Zelená víla“ luk je z impresionistického světa, Van Goghovi drží sklenici absinthu. Hloubka barev "La foret vierge - Green Fairy" je jako droga, ale v pozitivním smyslu - její síla je magnetismus blízkosti. Zabalení dítěte útulnou mlhou mechu mu poskytne klid a nechá ho klidně usnout v náručí.

6 560 Kč 6 300 Kč 6 030 Kč 3 670 Kč od 3 670 Kč 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 983,47 Kč bez DPH 3 033,06 Kč bez DPH od 3 033,06 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La forêt vierge“?

Nový barevný návrh „La foret vierge“ - „Green Fairy“ je navržen tak, aby vzdal poctu přírodě, která nám přináší odpočinek a oddech od každodenního spěchu. Tento šátek kombinuje divokost lesních tajemství a neuvěřitelný dotek oblíbené přikrývky novorozence. Tento šátek je dokonalý pro malé novorozence i pro několikaleté batole.

Složení:

  • 50% egyptská česaná bavlna
  • 40% tussah hedvábí
  • 10% organická Pima bavlna
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.