Šátek Wild Slings La foret vierge - Coquilles dans le sable

Všechny verze ′′ La foret vierge ′′ představují prvky lesního světa, které vytvářejí neuvěřitelnou jednotu. Toto je jeden z nejoblíbenějších návrhů, který odhaluje tajemství lesa, ukazuje nepolapitelnost, kdo nebo co se skrývá za konkrétním zvukem nebo vůní. Ponoření v chladné tloušťce síťky kapradí, můžete potkat nejmenší obyvatele lesního království. Pravděpodobně většina z nich se vám před zrakem schová. Tento šátek spojuje divokost lesa s křehkostí mušlí, které najdeme na pláži. Procházky u moře na písečné pláži, často skrývají tajemné příběhy. Kdo je žil, kde leželi, a kdo už je v rukou obrátil. Každý z nich je jiný krásný příběh. Tato jemná verze ′′ La foret vierge ′′ připomíná stín mušlí ležících na písku. Lehké, krémové, béžové křehké prvky na jemném písku, ve kterých občas najdete i kousky barevných kamenů. 8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 5 250 Kč od 5 250 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 4 338,84 Kč bez DPH od 4 338,84 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La foret vierge - Coquilles dans le sable“?

Tento šátek má jako obvykle jedinečnou a vznešenou směs, velmi jemnou, ideální pro novorozence a batolata. Díky této speciální směsi je velmi nosný a ideální na léto. 

Složení:

  • 45% hedvábí tsumugi
  • 40% ušlechtilý len
  • 10% eukalypt
  • 5% přírodní bambus
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.