Šátek Wild Slings La Dentelle de la reine Anne - La malachite

Tato kolekce je inspirována minerály. Každé vydání bude věnováno jednomu kouzelnému kameni. Každá barva bude jedinečná. Každé vydání je extrémně omezené. 

Malachit je ceněný silný ochranný minerál, který umožňuje otevřít srdce bezpodmínečné lásce. Láska rodiče je nejkrásnější a nejsilnější silou na tomto světě, takže se dokonale hodí k energii malachitu, který je považován za kámen mudrců a válečníků. Svým způsobem je každý rodič obojí, protože statečně bojujeme za dobro a pohodu svých dětí. Energie malachitů prostupuje vším živým. Mezi magickými schopnostmi malachitu nacházíme nejen klid v duši a dobrý spánek. Je zvláště doporučován pro děti a cestovatele, tento kámen je ochrání před negativními vlivy, naučí je převzít zodpovědnost za své vlastní činy a pomůže rozvíjet empatii a loajalitu vůči ostatním. Dodává sílu a sebevědomí.

7 100 Kč 5 390 Kč od 5 390 Kč 5 868 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH od 4 455 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La Dentelle de la reine Anne- La malachite“?

Tento šátek neobsahuje bavlnu. Jeho ohromující barvy jsou pastvou pro oči. Šátek je protkán nádhernou přízi tussah a vytváří tak zelený oceán, tenké nitě z ušlechtilého lnu protkané vícebarevným tussahem a vytvářejí magickou ohromující mozaiku. V šátku je také přírodní bambus, který má antibakteriální vlastnosti. Tento šátek má jako obvykle jedinečnou a ušlechtilou směs, velmi jemnou, ideální pro novorozence i batolata. Díky této speciální směsi je velmi nosný.

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.