Šátek Wild Slings La Dentelle de la reine Anne- L'eau

Všechno plyne, protože zákon přírody je plynutí času. Co kdybychom dokázali zachytit nepolapitelné, zastavit se na chvíli, pozastavit současný okamžik a pokusit se být tady a teď? Pamatujte na tuto sekundu, zapamatujte si tento zvláštní čas jako v deníku - váha dítěte na hrudi, sladká vůně jeho vlasů, vaše blízkost a nadpřirozeně krásné pouto. Čas plyne jako voda, a přestože nemůžeme proud řeky otočit zpět, můžeme jej klidně, bezpečně, beze spěchu absorbovat s každou vzpomínkou, která bude dalším vláknem, které posiluje větší celek. Tento nádherný světle modrý šátek, který je zdoben jasnými motivy hmyzu a květin, kombinace vody a vzduchu. Tyto dva prvky se setkávají na tomto novém šátku a vytvářejí dokonalou kombinaci klasické krásy a nadpozemského pohodlí. Tyto nádherné barvy a úžasná směs se stanou tou nejlepší volbou pro vás i vaše dítě po celou dobu nošení od novorozence po batole.

8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 8 140 Kč 7 880 Kč 5 250 Kč od 5 250 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 6 727,27 Kč bez DPH 6 512,40 Kč bez DPH 4 338,84 Kč bez DPH od 4 338,84 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
- 3.11.2021 - - - - Zvolte variantu
Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La Dentelle de la reine Anne- L'eau“?

Tento šátek neobsahuje bavlnu. Jeho ohromující barvy jsou pastvou pro oči. Světle modrá a přírodní béžová, tenké nitě z ušlechtilého lnu protkané vícebarevným tussahem a vytvářejí magickou ohromující mozaiku. V šátku je také přírodní bambus, který má antibakteriální vlastnosti. Tento šátek má jako obvykle jedinečnou a ušlechtilou směs, velmi jemnou, ideální pro novorozence i batolata. Díky této speciální směsi je velmi nosný.

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.