Šátek Wild Slings L’universe - Pois fleur

Naše vzpomínky jsou neoddělitelně spojeny s vůněmi a barvami, emocemi a dotykem. Během tkaní nejnovějšího šátku " L’universe - Pois fleur" se zároveň tkal emocionální příběh o kouzlu ženskosti: plné šarmu a jemnosti a zároveň nejsilnější energie ve vesmíru. S tímto hedvábně jemným šátkem v rukou si vybavíte letní květinovou zahradu. Vzpomenete si na teplo slunečních paprsků, vůni voňavého hrášku, který vás okouzlí množstvím vícebarevných květů a krásně rozkvetlých růžových sasanek. Slovo ′′ sasanka ′′ znamená v řečtině ′′ vítr“ a můžeme hádat, proč rostlina dostala tento název. Když se stonky lehce houpou ve větru, vypadají jemně, ačkoli jsou to neuvěřitelně vytrvalé květiny, které se neohýbají pod nárazy. Jaká krásná metafora ženskosti - sladkost, magie, smyslná aura a nezměrné vrstvy skryté síly. Dokonalá harmonie a rovnováha. Rovnováha mezi křehkostí květiny a mystickou silou přírody. 

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 5 780 Kč 5 510 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „L’universe - Pois fleur“?

Jemná růžová je propojena s vícebarevnými vlákny modrého a bílého tussah, který vytváří mnou milovanou okouzlující mozaiku, která ohromuje. Motiv bílých květů a symbolů měsíce zdobený šátek je jako třešnička na dortu této pastvy pro oči a smysly. Tento šátek má jedinečnou a vznešenou směs, velmi jemnou, perfektní jak pro první navázání novorozence, tak i pro nošení starších dětí. Je extrémně silný a přitom velmi jemný.

Složení:

  • 60 % bio bavlna Pima
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.