Šátek Wild Slings L’heure des merveilles

Nádherně zasněný šátek, plný drobných pomněnek, plujících ve světle měsíce. Jsou to malé, krásné květiny, které jsou sice nenápadné, ale velmi odolné a odvážné. Tato odvaha jim dodává další kouzlo, ale moje srdce mi jednoho jarního večera ukradly, když jsem si všiml, že tyto malé květiny byly uspořádány na louce jako souhvězdí hvězd na obloze. Měsíc proplétal světlo na louce a vytvářel magickou auru tajemství a romantiky. Vzduch jemně zesílil a krátce mi připomněl nadcházející léto. Bezmračná obloha se chlubila svým největším pokladem - souhvězdí hvězd tak jasných, že bylo možné na okamžik zapomenout na vzdálenost, která nás odděluje. Všechno ovládal král noci, důstojný a tajemný měsíc. Té noci vzbudil jeho vzhled respekt, zatímco vysílal silné vibrace, které téměř hypnotizovaly. Magie byla za rohem a měl jsem toho být svědkem. Jemně jsem kráčel po měkké trávě a pak jsem si všiml, že naše malé, odvážné květiny se snaží vypadat jako hvězdy a vytvářejí kompozice neméně komplikované než jejich vesmírný předchůdce. V tuto chvíli jsem začal chápat bohatou symboliku těchto květin a věděl jsem, že na tu noc nikdy nezapomenu. Tento obdiv ke kombinaci jedinečnosti a jednoduchosti přírody je navždy vryt do mého srdce. Malé květy a velká souhvězdí se díky kouzlu měsíčního svitu mohly v tu noc stát hvězdami, jak vidíte - pro naši matku přírodu není nic nemožné.
„Vzpomínku na tu magickou noc jsem vložil do svého nového projektu. „L'heure des merveilles“ je tmavě černý šátek zdobený tisícem světle modrých pomněnek. Světle zelené listy vyhlížejí mezi svými modrými okvětními lístky a nádherně se mísí s intenzivní barvou pozadí. Samozřejmě, všemu vládne půlměsíc, který korunuje dílo. Nyní také vy, pokaždé, když se podíváte na tento šátek, pocítíte tuto romantickou vibraci, která vychází z kouzla této noci.

6 690 Kč 6 430 Kč 6 170 Kč 3 680 Kč od 3 680 Kč 5 529 Kč bez DPH 5 314 Kč bez DPH 5 099 Kč bez DPH 3 041 Kč bez DPH od 3 041 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „ L’heure des merveilles“?

Toto speciální vlákno, otevírá novou éru v technologii vláken. Je vyrobeno z eukalyptového dřeva a při jeho výrobě se používají pouze organické látky. Tkanina je měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Má prodyšné vlastnosti a vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost, takže šátek bude v horkých dnech skvělý. Co je také velmi důležité, je toto vlákno doporučeno pro lidi s citlivou pokožkou a alergiemi, takže bude perfektní od prvních dnů života novorozence.

Díky této velmi ušlechtilé a výjimečné směsi je šátek velmi měkký a poddajný. Obejme citlivou pokožku novorozence ale také pomůže usnout batoleti ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkány na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu.

Složení:

  • 60% organická bavlna Pima
  • 40% organické vlákno eukalyptového dřeva
  • 285g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.