Šátek Wild Slings L'Esprit de la foret

Kůň symbolizuje divočinu, nezávislost, pohodu a krásu. Když běží tak lehce a hladce a jeho hříva tančí ve větru, ztělesňuje mír a svobodu celého světa. Divocí koně jsou dnes velmi vzácní. Přestože je málo kdo znás zahlédl, umíme si představit jeho magický život na loukách, stepích a v lesích. Jsou jako nepolapitelný a prchavý duch hněvu, který se rychle blíží, než si toho všimneme. Koně jsou jedni z nejinteligentnějších a nejcitlivějších zvířat na světě. Rozumí nám, mohou cítit naše emoce i všechny špatné myšlenky. Dobře chrání i své potomky, jsou úžasní rodiče a bezpodmínečná láska k dětem je pro ně nejvyšší hodnotou. Kůň v tomto novém návrhu je zabalen do aureole starověkých run - kompasu, který ukazuje cestu na složité cestě rodičovstvím.

4 590 Kč 3 410 Kč od 3 410 Kč 3 793,39 Kč bez DPH 2 818,18 Kč bez DPH od 2 818,18 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „L'Esprit de la foret“?

Šátek je utkán z dvou druhů bavlny, díky tomu je šátek univerzální a dokonalý ve své jednoduchosti. Jemně obejme citlivou pokožku novorozence ale také pomůže usnout batoleti ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkány na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu.

Složení:

  • 50% egyptská česaná bavlna
  • 50% organická bavlna Pima
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.