Šátek Wild Slings Jardin secret – Éclat du matin

Jardin secret - Éclat du matin  je design, který vznikl z lásky k divoké přírodě. Můžete vidět kolibříka, jak mává křídly nad pupeny květin. Mezi listy se schovává vážka, která září v mnoha odstínech modré. Na samém dni pralesa se nachází šnek a letní červené jablko. Celé to představuje krásnou symbiózu barev, která nám umožňuje si naplno užít vše nejkrásnější v divoké přírodě. Tento lněný šátek vás jistě okouzlí svou krásou a vlastnostmi. Tento design je jedinečný nejen díky rozsáhlému detailu v kresbách, ale také barevné paletě. Tentokrát jsou použity jiné barvy, méně intenzivní, velmi lehké, mírumilovné jako celá příroda za úsvitu. Většina zvířat ještě spí. To samé i rostliny. Barvy přírody se úplně mění z intenzivní zelené, červené, růžové, oranžové a žluté na světlé, lehce šedé nebo modré odstíny, kouřové a ospalé.

7 350 Kč 7 090 Kč 6 830 Kč od 6 830 Kč 6 074,38 Kč bez DPH 5 859,50 Kč bez DPH 5 644,63 Kč bez DPH od 5 644,63 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Jardin secret – Éclat du matin“?

Surový len je velmi tenký, kompaktní. Vznešený len je lesklý a jemný. Vytváří nádhernou kompozici, díky které je šátek velmi přilnavý a prodyšný. A 5 % bambusová příměs zaručuje, že má šátek bakteriocidní, antistatické, anti-plísňové vlastnosti, zároveň dobře absorbuje vlhkost, díky čemuž se hodí i do horkých letních dnů. Navíc tato speciální směs a ručně vyráběné třásně z tohoto šátku dělají opravdové umělecké dílo.

Složení:

  • 60 % vznešené len
  • 35 % surové len
  • 5 % přírodní bambus
  • 265g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.