Šátek Wild Slings Freres de sang - Propolis

Není těžké uhodnout inspiraci pro vytvoření nové barvy vzoru Freres de sang - Propolis. Byl to včelí pyl produkovaný našimi milovanými, pracovitými včelami. Pokud ještě nevíte, jak pilní jsou tito malí tvorové, zkuste si o nich přečíst několik zajímavých faktů spolu se svými dětmi. Příběh tohoto úžasného hmyzu může být skvělou příležitostí, jak je ukolébat, zvláště když jsou zabalené v tomto neuvěřitelně krásném a měkkém šátku. Šátek je měkký jako drobná načechraná včelka a kašmír mu dodává jemnost včelího pylu. Jeho dotek na pokožce uklidňuje, uklidňuje a uspává, přináší hlubokou relaxaci a jen krásné sny. Krásné barvy: sametová, teplá žlutá v kombinaci s hlubokou, elegantní černou vám také přinesou radost, a snad se vám i jemně zachvěje srdce, když pomyslíte na dobrodružství, která na vás a vaše dítě s tímto šátku čekají. Koneckonců, jako rodič neustále každý den pracujete pilně jako včela, abyste ze svého milovaného dítěte udělali nejšťastnější batole na světě!

7 350 Kč 7 090 Kč 6 830 Kč 6 570 Kč 4 470 Kč od 4 470 Kč 6 074,38 Kč bez DPH 5 859,50 Kč bez DPH 5 644,63 Kč bez DPH 5 429,75 Kč bez DPH 3 694,21 Kč bez DPH od 3 694,21 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
- - 24.9.2021 - - Zvolte variantu
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Freres de sang - Propolis“?

Kávové příze je vyrobena ze 100% přírodních materiálů bez jakýchkoli chemikálií. Tato příze má také antibakteriální a termoregulační vlastnosti. Prodyšná, přirozená v každém detailu a neuvěřitelně ekologická. Tento šátek je utkán z jedinečné a ušlechtilé směsi, je velmi měkký, perfektní jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí. Díky kombinaci kávy, kašmíru a bavlněných vláken je velmi pohodlný. Bude mít magický účinek i na vaše milované dítě a pomůže mu uklidnit se a usnout klidným a bezpečným spánkem ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu. Každý šátek je před odesláním také ošetřen párou.

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 35% kávová příze
  • 15% kašmír
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.