Šátek Wild Slings Freres de sang - Le printemps

Tento šátek znázorňuje jaro. Představuje dojmy a emoce, které pocítíme, když příroda postupně ožívá. Jaro je intenzivně azurová obloha, na které pomalu plují mraky. Jaro je klíčící krása pupenů, horské louky plné barevných krokusů a především nový život. Šátek zachycuje tuto jemnost, sytost barev a svěžest jarního větru. Nová podoba nejdivočejšího, lesního vzoru rozkvétá barvami a svěžestí. Je to krásná paleta barev horské krajiny a sytě modré oblohy. Zachovává si jemnost jarních obláčků a především - bude nejkrásnější jarním šátkem pro vaše dítě.

 

4 470 Kč 3 694,21 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
3.11.2021
Skladem (1 ks)

Jaký je „Freres de sang - Le printemps“?

Tato směs je velice jemná a poddajná. Šátek je vhodný pro novorozeně a také batolata. Šátky Wild Slings jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu. Každý šátek je před odesláním také ošetřen párou.

Složení:

  • 60% organická bavlna Pima
  • 40% tussah hedvábí
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.