Šátek Wild Slings Freres de sang - La sittelle

Příroda má v sobě úžasnou sílu, je to divočina, která trvá stovky, tisíce let. Její síla, odolnost, loajalita - to jsou nadčasové hodnoty, které bychom měli zvláště chránit. Kosmická energie je v ní kombinována na všech možných úrovních. Příroda a divokost, která jsou inspirací tohoto vzoru, nás každý den očaruje. Barevnou inspirací tohoto šátku se stal brhlík. Tento krásně zbarvený roztomilý pták je půvabným předmětem k pozorování. Jeho kousky na kmenech a větvích často připomínají představení cirkusových akrobatů. Je to skutečný labužník a malý maskovaný zahradní lupič - sledovat ho, jak honí jídlo, není nikdy nuda. Oznamuje něco dobrého, přináší radostné zprávy - dává naději a útěchu i v horších dnech. Přináší úsměv na našich někdy unavených rtech a umožňuje nám vzpomenout si, že náš život se skládá z malých, nepatrných potěšení. Hledejte tohoto ptáka ve svých parcích, ukažte ho svým dětem a užívejte si sledování jeho bezstarostného tance.

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
- - 24.1.2022 - - Zvolte variantu
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Freres de sang - La sittelle“?

Tato úžasná verze šátku Freres de sang zdobená lesními zvířaty - hrdým vlkem a nebojácným medvědem je tkaná s přídavkem tussahu v barvách béžové, šedé, špinavě bílé a modré. Tyto barvy připomínají jemnou barvu peří brhlíka a vytváří mozaiku nádherných konvexností. Šátek ve stínu ušlechtilé béžové obsahuje také bambusové vlákno, který má antibakteriální vlastnosti a navíc mu poskytuje ještě větší trvanlivost a nosnost. Měkkost tohoto šátku je poezií pro pokožku, bude skvělou volbou pro novorozence i starší děti, protože je velmi odolný a jistě vám bude sloužit dlouho a dlouho. Nechte sebe a své dítě zamilovat se do tohoto malého uměleckého díla.

Složení:

  • 50 % organická Pima bavlna
  • 10% bambus
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.