Šátek Wild Slings Freres de sang - la bruyère

Divokost, příroda, bratrství lásky - divoká krása! Příroda má v sobě úžasnou sílu, je až po okraj naplněna starodávnou nekonečnou energií. Když se díváte na tento šátek, téměř cítíte tyto vibrace v mně. Barevné provedení, ve kterém je utkán, připomíná místo, kde je kouzlo přírody tak silné, že i skeptici ztrácejí srdce - krásné úseky rozkvetlých rašelinišť.
Vřesoviště byla spojována s hodnotami, jako je síla, trvanlivost a loajalita. Matka přírody ve své milosti dala tomuto místu zvláštní laskavosti. Na slatinách, magie a příroda spolupracují a prolínají se v každém ohledu. Legendy říkají, že kouzla tam vyvolávají déšť, tak důležitý pro kruh života. Magie se tam děje pořád, měli byste to zkontrolovat sami. Nošení větvičky této silné byliny s sebou vás může ochránit před špatnou energií a násilím.

8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 8 140 Kč 5 510 Kč od 5 510 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 6 727,27 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH od 4 553,72 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Freres de sang - la bruyère“?

Barva nitě je sytě vínová a přírodní, světlá lněná. Ušlechtilý len je protkán vícebarevným tussahem a vytváří tak kouzelnou mozaiku plnou ohromení. Díky bambusové směsi má šátek antibakteriální, antistatické vlastnosti, zároveň dobře absorbuje vlhkost, takže je vhodný pro každodenní nošení. Díky této speciální směsi je tento šátek velmi nosný. Šátek má jedinečnou a ušlechtilou směs, velmi jemnou, ideální pro novorozence i batolata. Kouzlo se stane také poté, co šátek vyperete. Najednou změní svou strukturu, stane se pružným, měkkým. Jakmile okouzlí vaše oči, ukradne všechny ostatní smysly. Každá třásně je ručně vyrobená, což dává působivý vizuální a smyslový efekt a činí z tohoto šátku skutečné umělecké dílo.

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.