Šátek Wild Slings Freres de sang – Le rubis

Tato kolekce je inspirována minerály. Každé vydání bude věnováno jednomu kouzelnému kameni. Každá barva bude jedinečná. Každé vydání je extrémně omezené. 

Rubín je jedním z nejstarších, nejvzácnějších a nejuznávanějších šperků na světě, často označovaných jako ′′ král šperků ". Síla rubínu, stejně jako jeho barva, je neuvěřitelně intenzivní a živá. Díky svému kouzlu dodává vitalitu, posiluje pocity a inspiruje k hledání svého štěstí. Rubin vám dodá odvahu jít za svými sny a pomůže vám udělat změny ve vašem životě - přesunout se od osoby, kterou jste dnes, k osobě, kterou chcete skutečně být.

8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 8 140 Kč 7 880 Kč 5 780 Kč od 5 780 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 6 727,27 Kč bez DPH 6 512,40 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH od 4 776,86 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Feres de sang – Le rubis“?

Tento šátek neobsahuje bavlnu. Jeho ohromující barvy jsou pastvou pro oči. Lněná příze v přírodním barevném provedení je protkaná tussahem v odstínech vínové, béžové, teplé zlaté a hnědé, tím vytváří kouzelnou mozaiku. V šátku je také přírodní bambus, který má antibakteriální vlastnosti. Tento šátek má jako obvykle jedinečnou a ušlechtilou směs, velmi jemnou, ideální pro novorozence i batolata. Díky této speciální směsi je velmi nosný.

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.