Šátek Wild Slings Freres de sang – le corail

Mnoho lidí hledí na kosmos s radostí, ale na naší planetě existuje téměř mimozemský, fascinující svět. Svět, který se hemží životem a kterého si nikdo nevšimne. Korály jsou velmi vytrvalá zvířata, tvoří základ obrovského ekosystému. Počet druhů korálů tak krásných a odlišných od sebe je stále neprozkoumán. Toto je další tajemství oceánů. Korály žijí tak dlouho, jak jim to prostředí dovolí, některé až 4 000 let. V přírodě je vše propojené, je to nesmírně jednoduchá pravda, na kterou prostě denně zapomínáme. V přírodě můžeme pozorovat dokonalou symbiózu, ve které mezi sebou žijí zvířata a rostliny. Nejen pole a lesy, ale i moře a oceány mají své místo v našich srdcích. 
Můžeme doručit do:
29.9.2023 - - Zvolte variantu
8 080 Kč 5 270 Kč 5 270 Kč od 5 270 Kč 6 678 Kč bez DPH 4 355 Kč bez DPH 4 355 Kč bez DPH od 4 355 Kč bez DPH
Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Freres de sang – le corail"?

Yak je neobvyklá a jedinečná příze, díky níž je šátek lehký a měkký. Je vzácnější než kašmír, z etických zdrojů, antibakteriální a antialergická, jemná jako mlha a hebká jako obláček. Tyto příze mají termoregulační vlastnosti, takže se dítě nepřehřívá, a díky celé směsi - ušlechtilého lnu, tussahu a merino vlny je šátek mimořádně měkký a vzdušný. Černé třásně jsou ručně vyrobené a působí velkolepě vizuálně i smyslově. Tato šátek je nesrovnatelný s ostatními, protože má nové složení - je vzdušný, lehký, mimořádně měkký a pevný. Tato jedinečná a ušlechtilá směs je ideální i pro novorozence a batolata.

Složení:

  • 40% - měkký ušlechtilý len
  • 10% - mulesing free merino vlna
  • 35% - tussah
  • 15% - yak
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.