Šátek Wild Slings Dentelle de la reine Anne - Poudre sensuelle

Šátek s jemnou barvou, jako je letní polibek, utkaný ze směsi vláken, jejíž dotek na vaší pokožce vám zajistí příjemný pocit blaženosti a tepla. Seznamte se s „Dentelle de la reine Anne - Poudre sensuelle“. Zavřete oči a představte si rozkvetlou louku. Šelest trávy, hlasité bzučení hmyzu, jemný teplý vánek obklopující pokožku a také nepopsatelná vůně - takto voní štěstí. Když otevřete oči, uvidíte oblohu, která se začne pomalu měnit z modré na pastelově růžovou. Celý vesmír nás tlačí ke štěstí, odvážíme se ho oslovit, a když se to stane, neděsme ho, oceňujme ho a objímejme ho, jak objímáme své milované dítě. Štěstí nás pak obklopuje svou magickou silou, posilováním rodinných vazeb a pocitem blízkosti.

5 510 Kč 3 940 Kč od 3 940 Kč 4 553,72 Kč bez DPH 3 256,20 Kč bez DPH od 3 256,20 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Dentelle de la reine Anne - Poudre sensuelle“?

Šátek, i když je tkán štěstím, je neuvěřitelně nosný a odolný a zároveň potěší svou krásou. Jemná, pudrově růžová je protkána vícebarevnými nitěmi modrého a bílého tussahu, což vytváří okouzlující ohromující mozaiku. Bílé květinové a hmyzí motivy zdobící šátek zdůrazňují jeho jedinečnost a smyslnost. Jako obvykle má tento šátek jedinečnou a ušlechtilou směs, velmi jemnou, perfektní jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí, protože jsem se ujistil, že je extrémně silný.

Složení:

  • 50 % bio bavlna Pima
  • 40 % tussah hedvábí
  • 10 %  egyptská česaná bavlna
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.