Šátek Wild Slings Dentelle de la reine Anne - Green pearl

Perly symbolizují věrnost, moudrost a odhodlání, takže jsou nádherným talismanem. Perly milují laskavé a upřímné lidi, nesnášejí marnivost, sobectví, žárlivost a mají skutečnou schopnost chránit před špatnými myšlenkami. Zelená barva je spojována se zrozením, životem, silou a energií. Je to barva jara, plodnosti, růstu a prosperity, barva mládí a nevinnosti. Souvisí s léčením, uzdravováním a svěžestí. Zelená je také barvou naděje, optimismu a štěstí. Nejvíce je spojována s představou rovnováhy, klidu a míru, ale také s duchovnem. Při kombinaci těchto energií není divu, že je tento šátek skutečným talismanem. Navíc je tak šíleně krásný a jemný, že ho můžeme směle označit za jedno z uměleckých děl.


 8 930 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 8 140 Kč 7 880 Kč 5 510 Kč 5 510 Kč od 5 510 Kč 7 380 Kč bez DPH 7 157 Kč bez DPH 6 942 Kč bez DPH 6 727 Kč bez DPH 6 512 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH od 4 554 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Dentelle de la reine Anne - Green pearll“?

Tento šátek má jako obvykle jedinečnou a vznešenou směs, velmi jemnou, ideální pro novorozence a batolata. Díky této speciální směsi je velmi nosný a ideální na léto. Černé květy a hmyz vypadají úchvatně na sytě zeleném pozadí protkaném jako mozaika bílými a růžovými nopky. Ručně tkané třásně dodávají šátku na lehkosti a eleganci, dohromady vytvářejí jedinečnou kompozici. 

Složení:

  • 45% hedvábí tsumugi
  • 40% ušlechtilý len
  • 10% eukalypt
  • 5% přírodní bambus
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.