Vážení zákazníci. Z důvodu dovolené bude poslední expedice probíhat do 23.6.2022. Objednávky, které budou zadány později, budeme expedovat 7.7.2022. Děkujeme za pochopení.

Šátek Wild Slings Dentelle de la reine Anne - Green pearl

Perly symbolizují věrnost, moudrost a odhodlání, takže jsou nádherným talismanem. Perly milují laskavé a upřímné lidi, nesnášejí marnivost, sobectví, žárlivost a mají skutečnou schopnost chránit před špatnými myšlenkami. Zelená barva je spojována se zrozením, životem, silou a energií. Je to barva jara, plodnosti, růstu a prosperity, barva mládí a nevinnosti. Souvisí s léčením, uzdravováním a svěžestí. Zelená je také barvou naděje, optimismu a štěstí. Nejvíce je spojována s představou rovnováhy, klidu a míru, ale také s duchovnem. Při kombinaci těchto energií není divu, že je tento šátek skutečným talismanem. Navíc je tak šíleně krásný a jemný, že ho můžeme směle označit za jedno z uměleckých děl.


 8 930 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 8 140 Kč 7 880 Kč 5 510 Kč 5 510 Kč od 5 510 Kč 7 380,17 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 6 727,27 Kč bez DPH 6 512,40 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH od 4 553,72 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Dentelle de la reine Anne - Green pearll“?

Tento šátek má jako obvykle jedinečnou a vznešenou směs, velmi jemnou, ideální pro novorozence a batolata. Díky této speciální směsi je velmi nosný a ideální na léto. Černé květy a hmyz vypadají úchvatně na sytě zeleném pozadí protkaném jako mozaika bílými a růžovými nopky. Ručně tkané třásně dodávají šátku na lehkosti a eleganci, dohromady vytvářejí jedinečnou kompozici. 

Složení:

  • 45% hedvábí tsumugi
  • 40% ušlechtilý len
  • 10% eukalypt
  • 5% přírodní bambus
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení