Šátek Wild Slings Dentelle de la reine Anne- Black pearl

Šátek, který vám dnes představuji, je skutečnou raritou, na světě existuje pouze 6 kusů tohoto šátku a nikdy jich nebude více. Černá perla, jedinečná a tajemná krása. Zaujme svou zdánlivou jednoduchostí, ale když se podíváte blíže, zjistíte, že skrývá mnohá tajemství, tak přitažlivá a fascinující. Je to tedy skutečná rarita, která vás bude každým dnem těšit víc a víc. Perly symbolizují věrnost, moudrost a odhodlání, takže jsou nádherným talismanem. Perly milují laskavé a upřímné lidi, nesnášejí marnivost, sobectví, žárlivost a mají skutečnou schopnost chránit před špatnými myšlenkami. Je to magický dar matky přírody, který vzniká až 20 let. Od drobného zrnka písku až po oslnivé umělecké dílo, po kterém touží všichni znalci opravdové krásy. Černá perla je věčným symbolem dlouhověkosti, mládí a krásy. Je fascinující, jak mnoho věcí na tomto světě začíná tak nenápadně a jak hotové dílo neustále okouzluje... Stejně jako my - rodiče, můžeme sledovat, jak naše děti rostou a stávají se z nich jedineční lidé, ač námi stvoření, s vlastním charakterem a vnitřní krásou, pro kterou je tolik milujeme.
 Můžeme doručit do:
7.6.2023
5 140 Kč 4 248 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Jaký je „Dentelle de la reine Anne- Black pearl“?

Tento šátek má jako obvykle jedinečnou a vznešenou směs, velmi jemnou, ideální pro novorozence a batolata. Díky této speciální směsi je velmi nosný a ideální na léto.  Bílé květy a hmyz vypadají na černém pozadí protkaném jako mozaika s hořčicovými, modrými, kaštanovými a zelenými nopky úchvatně. Ručně tkané třásně dodávají šátku na lehkosti a eleganci, dohromady vytvářejí jedinečnou kompozici. 

Složení:

  • 45% hedvábí tsumugi
  • 40% ušlechtilý len
  • 10% eukalypt
  • 5% přírodní bambus
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.