Šátek Wild Slings Dentelle de la reine Anne – Abeille

Včely jsou jedním z nejvíce fascinujících a životně důležitých hmyzů na světě. Starají se o zdravé životní prostředí. Tyto malé krásky tvrdě pracují pro Matku přírodu, pro všechna zvířata a lidi na světě.
Rád je pozoruji při práci, létají z jedné květiny na druhou s delikátním bzučením, jsou tak klidné a jisté, vědí co mají dělat, pracují celý den bez stížností a rozveselují louky, zahrady a parky. Ve svých žluto - černých měkkých pláštích vypadají tak hezky. Jejich křídla jsou průsvitná, jemná a lesklá, je to krásné umělecké dílo. V paprscích slunce září a třpytí se ve všech barvách duhy. Jemné síťování připomíná staré mapy s cestami do dalekých zemí a na další kontinenty. Prostě čistá krása.
Rozhodl jsem se použít motiv včely a tuto speciální rostlinu zvanou „krajka královny Anny“, abych vyjádřil svůj obdiv k tomuto nádhernému hmyzu. V blízkosti mého domu je spousta luk, takže čekám jen na skutečné jaro a léto, kdy je mohu sledovat. Jak spolupracují, aby potěšili matku přírodu.

8 400 Kč 8 140 Kč 7 870 Kč 4 990 Kč od 4 990 Kč 6 942,15 Kč bez DPH 6 727,27 Kč bez DPH 6 504,13 Kč bez DPH 4 123,97 Kč bez DPH od 4 123,97 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Dentelle de la reine Anne – Abeille“?

Tento šátek v krásné medové barvě, se zpočátku zdá být na dotek docela drsný, ale první praní to velmi změní. Ručně vyráběné třásně mu dodávají další kouzlo. A co víc, speciální složení dělá z tohoto šátku skutečné umělecké dílo. "Krajka královny Anny - Včela" má jako obvykle jedinečné a ušlechtilé složení, 100% přírodní a díky tomu bude ideální i pro alergiky. Tenký šátek je vhodný i pro velká batolata a po vyprání také dobrý pro novorozence. Díky tomuto speciálnímu složení je velmi nosný.

Složení:

  • 57% surový len
  • 40% tussah
  • 3% bambus
  • 265g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.