Šátek Wild Slings Danse de l'océan- les vagues

Medúzy jsou zázrak přírody, skládají se téměř výhradně z vody, a přesto mohou být některé druhy nesmrtelné. Mají téměř fontánu mládí, která zajišťuje nekonečné možnosti vznášet se v hlubinách oceánů, mezi důstojnou, věčnou krásou. V tomto šátku je zatkána všechna divokost a kouzlo oceánu. Danse de l ' océan-les vages neobsahuje bavlnu. Jeho ohromující barvy jsou pastvou pro oči a dotyk tohoto šátku je jako balzám pro duši. Mořská tyrkysová a přírodní bílá, kde se prolínají tenké závity extrémně měkkého ušlechtilého lnu s vícebarevným tussahem, čímž vzniká magická mozaika plná konvexu. Díky obsahu bambusu má šátek také dezinfekční vlastnosti.

8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 5 250 Kč od 5 250 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 4 338,84 Kč bez DPH od 4 338,84 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Danse de l'océan- les vagues“?

Tento šátek je jeden z nejměkčí šátků Wild Slings. Obsahuje 40% lnu, proto je velmi prodyšný a je opravdu neuvěřitelně měkký, s takto měkkým šátkem jste se určitě ještě nesetkali. Bude perfektní během nadcházejících horkých letních dnů a díky obsahu bambusu má také dezinfekční vlastnosti. Je úžasně měkký a nadýchaný, díky tomu se vám s ním bude dobře vázat novorozené dítě, zároveň bude velmi nosný pro vaše batole.

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.