Šátek Wild Slings Danse de l'océan- le turquoise

Tato kolekce je inspirována minerály. Každé vydání bude věnováno jednomu kouzelnému kameni. Každá barva bude jedinečná. Každé vydání je extrémně omezené. 

Tento jedinečný šátek dokonale odráží všechny vlastnosti drahého kamene, který je jeho patronem. Tento nádherný modrý a tyrkysový šátek protkaný černobílými nitěmi vypadá identicky jako jeho kouzelný kamenný protějšek. Samozřejmě mluvíme o tyrkysu, jedinečném kameni, kterému se od starověku připisují mimořádně šťastné vlastnosti. Díky energii v něm začarované nás nutí najít vitalitu, máme více optimismu a veselosti. V minulosti byl polodrahokam jako tyrkys považován za energetický amulet, takže jej často nosili válečníci. Mělo to pomoci usmířit nepřátele, ukončit spory a chránit před hněvem. Tyrkysová vám může pomoci rychle dosáhnout duševní rovnováhy, podpořit vás při překonávání překážek a řešení problémů. Poskytuje jasnost mysli, pomáhá stát se citlivým na krásu a ovlivňuje rozvoj naší představivosti a kreativního myšlení.
Kouzlo tyrkysu nás také očaruje proto, že je symbolem velkorysosti, poctivosti a oddanosti. Inspiruje vás to být upřímní k sobě i ke světu. Pomáhá vám objevit sebe sama, vidět své pravé já a pomoci pochopit, co od života skutečně očekáváme. Usnadňuje nám to poznávat a rozumět sobě, svým emocím a myšlenkám. Tyrkysová navíc podporuje analytické myšlení. Minerál nám pomáhá rozvíjet naše síly a přirozené schopnosti a zvyšuje touhu po seberozvoji a seberealizaci.

8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 8 140 Kč 5 780 Kč od 5 780 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 6 727,27 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH od 4 776,86 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
- - 24.1.2022 - - Zvolte variantu
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Danse de l'océan- le turquoise“?

Tento šátek neobsahuje bavlnu. Jeho ohromující barvy jsou pastvou pro oči. Šátek je protkán nádhernou přízi tussah a vytváří tak užasně modrý oceán, tenké nitě z ušlechtilého lnu protkané vícebarevným tussahem vytvářejí magickou ohromující mozaiku. V šátku je také přírodní bambus, který má antibakteriální vlastnosti. Tento šátek má jako obvykle jedinečnou a ušlechtilou směs, velmi jemnou, ideální pro novorozence i batolata. Díky této speciální směsi je velmi nosný.

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.