Šátek Wild Slings Danse de l'océan - Glace Flottante

„Danse de l'océan - Glace Flottante” připomíná zimu a procházky po pláži plné reflexe a klidu. Úchvatný výhled, kdy se během chladné zimy na vodě vznáší velké kusy ledových ker. Majestátní a lesklá, tajemná a elegantní kra zářící ve slunečních paprscích. Pokud jste si mysleli, že zimní moře postrádá barvu a život, měli byste vidět tyto neúprosné vlny narážející na zubaté balvany. Nejúžasnější je kontrast naprostých dominujících mořských útesů proti hluboce tyrkysovým vodám pokrytými kry. Fascinující podmořský svět plný magie a všudypřítomné krásy. Úžasná stvoření nesená vlnami, tajemné vrstvy krásy, kaleidoskop barev, který fascinuje a pohlcuje. Zvuk vody, horizont možností a prchavé sny. VeškerÁ divokost a magii zimních oceánů a moří je zatkána v tomto úžasném šátku.

8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 8 140 Kč 5 510 Kč od 5 510 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 6 727,27 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH od 4 553,72 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Danse de l'océan - Glace Flottante“?

Tento šátek neobsahuje bavlnu. Jeho ohromující ledová barva je pastvou pro oči. Barva nitě je mořská modrá, intenzivní růžová a bílá, což jako kombinace mrazu a soli vizuálně dává krásný mrazivý modrý šeřík. Ušlechtilý len je protkán vícebarevným tussahem a vytváří tak kouzelnou mozaiku plnou ohromení. Díky bambusové přísadě má zábal antibakteríální, antistatické vlastnosti, zároveň dobře absorbuje vlhkost, takže je vhodný pro každodenní nošení. Mořští tvorové jemně zdobící šátek dodávají látce extra kouzlo a jedinečnost. Díky této speciální směsi je tento šátek velmi nosný. Každá třásně je ručně vyrobená, což dává působivý vizuální a smyslový efekt a činí z tohoto šátku skutečné umělecké dílo. Tento šátek má jako obvykle jedinečnou a ušlechtilou směs, velmi jemnou, ideální jak pro novorozence, tak i pro batolata.

Složení:

  • 50% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 10% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.