Šátek Wild Slings Coeur sauvage

"Coeur sauvage" je jedinečný šátek. Medvěd je symbolem moudrého a trpělivého rodiče, který sleduje potřeby svých mláďat, chrání je a bude za ně vždy bojovat. Zabalený v aureole starověkých run, je to oslava božství. Bezpodmínečná láska k dětem je nejvyšší hodnotou a vegvisir je kompas, který ukazuje cestu na složité cestě rodičovství.

4 990 Kč 4 600 Kč 3 150 Kč od 3 150 Kč 4 123,97 Kč bez DPH 3 801,65 Kč bez DPH 2 603,31 Kč bez DPH od 2 603,31 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Coeur sauvage“?

Šátek je utkán z dvou druhů bavlny, díky tomu je šátek univerzální a dokonalý ve své jednoduchosti. Jemně obejme citlivou pokožku novorozence ale také pomůže usnout batoleti ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkány na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu.

Složení:

  • 50% egyptská česaná bavlna
  • 50% organická bavlna Pima
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.