Šátek Wild Slings Coeur sauvage-quartz fumé

Tato kolekce je inspirována minerály. Každé vydání bude věnováno jednomu kouzelnému kameni. Každá barva bude jedinečná. Každé vydání je extrémně omezené. 

Patronem tohoto šátku je důstojný medvěd a zároveň záhněda, jejíž magická síla dodává i fyzickou sílu a odvahu. Dá se říci, že záhněda je národním klenotem Skotska, země s velmi dlouhou historií tohoto kamene - počínaje Kelty. Pro staré druidy a Kelty byl kouřový křemen posvátným kamenem, čistou, ale zemitou barvou symbolizující obrovskou temnou sílu pozemských bohů a bohyň. Původně byl kouřový křemen ozdobou oděvů horalů, časem dýk a rukojetí zbraní, dodnes se dochoval v klasických národních krojích Skotů. V mnoha částech světa se věřilo, že kouřový křemen je ochráncem před neštěstím. Ozdoby z tohoto kamene se zavěšovaly do domů, aby chránily domácnost před zlem přicházejícím ze záhrobí. Díky svým vlastnostem tento kámen umožňuje vybudovat základ, na kterém se může ve fyzickém těle projevit duchovní síla. Pomáhá také využívat sílu intuice v každodenním životě. Kouřový křemen je kámen vhodný pro znovuzískání fyzické energie a odstranění energetických blokád. Jeho energie podporuje očistu od toxických energií. Kouřový křemen je kámen doporučovaný lidem, pro které je obzvláště obtížné provádět změny ve svém životě ze strachu z neznámého. Tyto typy lidí sice nejsou spokojeni se současným stavem věcí, ale nemohou najít odvahu vymanit se z nezdravých vztahů, návyků nebo vlastní pasivity. Jednoduše nevěří ve své schopnosti, a proto neudělají nic pro to, aby svůj neutěšený stav změnili. Energie kouřového křemene vám umožní překonat vlastní ostych a strach ze změn, protože posiluje odvahu a sebevědomí. Obrovská sílu tohoto kamene se spojila se silou medvěda. Medvěd představuje mateřskou sílu a zároveň ochranu. Lidé odjakživa uctívali medvědy s velkou úctou a vzdávali tak hold mimořádné velikosti a důstojnosti tohoto nádherného zvířete. Medvěd je po staletí symbolem síly a odvahy, vytrvalosti a mateřské i bratrské lásky. Tento šátek je jako nádherný talisman. Výjimečná síla a ochrana, kterou jeho noví majitelé získají, bude mít jistě nepředstavitelný vliv na jejich život. Obklopeni péčí a krásou tohoto malého uměleckého díla budete jistě každý den čelit každodenním těžkostem s úsměvem a silou ve svém divokém srdci.

 

8 660 Kč 7 157,02 Kč bez DPH
Na dotaz

Jaký je „Coeur sauvage-quartz fumé“?

Když se podíváte na hrudku záhnědy, máte ohromující dojem, že to není nic jiného než obláčky kouře věky uzamčené pod sklovitým povrchem křemene. Tento tmavě hnědý a béžový šátek je z větší části utkán z nádherného hedvábí tussah, jeho krásné barevné nopky zdobí celý zábal, s karamelovou a světlou mozaikou. Len a bambus dodávají zavinovačce extra lehkost, vzdušnost, ale také odolnost a pružnost. S radostí v ní budete houpat novorozence i starší dítě. Tento šátek neobsahuje bavlnu, což ji činí stejně jedinečnou jako kámen, jehož síla šátek chrání. Každá třásnička je ručně dělaná, navíc je pouze 10 kusů tohoto šátku a nikdy jich nebude více. Takovou krásu je třeba podtrhnout další jedinečností.

Složení:

  • 55% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 5% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení