Šátek Wild Slings Ancient brushwood - Phoenix

Příroda a magie je vzrušující a inspirujíci kombinace. Legendy a starodávné víry jsou zdrojem snů. Krásu přírody zde představují pyšné listy kapradin a ohnivě oranžová barva šátku symbolizuje bájného Fénixe, který svou tajemností lákal starověké Egypťany. Jeho schopnost znovuzrození se stala neuvěřitelnou legendou a jeho šlechetnost a moudrost se staly hodnotami, které dodnes symbolizuje. Je to nejmocnější symbol nesmrtelnosti a nekonečna, oddanost jeho ochraně zajišťuje bezpečí a mír, protože v jeho srdci hoří oheň - zdroj života. Proto ho nechte stát se vaším ochráncem a jeho moc vám pomůže splnit všechny vaše sny a touhy. Odvažte se snít a sáhnout po hvězdách, ukažte svému milovanému dítěti svoji sílu a sílu lásky s trochou fénixovo magie - nic vás nezastaví.

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 5 780 Kč 3 940 Kč od 3 940 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH 3 256,20 Kč bez DPH od 3 256,20 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Ancient brushwood - Phoenix“?

Hluboký černý šátek je zdoben ohnivě oranžovými, velkými listy kapradí, připomínajícími kouzelné peří fénixe. Rubová strana je intenzivní oranžová s elegantními černými motivy listů. Je kašmírově měkký, neuvěřitelně poddajný a nosný. Jeho ušlechtilá směs je ideální jak pro první navázání novorozenců, tak pro nošení starších dětí, jistě je zabalí něhou a bezpečně odvede do kouzelné říše snů.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 25% měkká a jemná mulesing free merino vlna
  • 15% kašmír
  • 280g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.