Zen - Arc en ciel

Vzor Zen byl úplně prvním a jedním z nejoblíbenějších vzorů v historii firmy ROAR. Představujeme vám krásnou novou verzi. "Zen Arc en ciel". Je to poutavá kompozice hluboce černých přízí a mnoha živých barev - růžová, modrá, žlutá, zelená. Tato verze je zároveň elegantní a energická.

2 600 Kč 2 330 Kč 1 680 Kč od 1 680 Kč 2 148,76 Kč bez DPH 1 925,62 Kč bez DPH 1 388,43 Kč bez DPH od 1 388,43 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Měkký a pevný šátek, vyrobený ze 100% egyptské česané bavlny. Je ideální pro novorozence i větší batolata. Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu. 

Složení:

  • 100% egyptská česaná bavlna
  • 280g/m²

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.