La fontaine de la baleine – Rainbow Blink

Ještě jednou bychom se chtěli vydat na nádhernou podvodní cestu. K úžasné zemi šťastných a svobodných velryb, které plují celý den a hrají si společně rodiče, děti a přátele. Kdybyste je mohl navštívit, viděli byste nekonečnou radost a všudypřítomnou lásku. S tímto krásným šátkem s velrybami to je možné, jen to zkuste! Chtěli bychom, abyste se k nám přidali na této cestě přes duhu, přes švestkovou purpurovou, šťavnatou a sladkou růžovou, banánově žlutou, limetkovou a smaragdově zelenou až po azurově modrou. Lesklé zlaté sluneční paprsky zahřejí vaše srdce a přinesou mnoho pozitivních myšlenek. Mnoho lásky, objetí a polibků je zaručeno.

3 670 Kč 3 410 Kč 3 150 Kč 2 890 Kč 2 020 Kč od 2 020 Kč 3 033,06 Kč bez DPH 2 818,18 Kč bez DPH 2 603,31 Kč bez DPH 2 388,43 Kč bez DPH 1 669,42 Kč bez DPH od 1 669,42 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou ideální pro batolata. Všechny šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což je záruka jejich nejvyšší kvality. Všechny příze jsou s certifikací OEKO-Tex 100.

Složení:

  • 92% egyptská česaná bavlna
  • 8% měkká a lesklá metalizovaná rexorová viskóza
Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.