Batoh Wild Slings La forêt vierge

Představte si bzučící včely, zářící brouky a zlaté lesní květiny v hluboké temnotě starověkého lesa. Uslyšíte nejkrásnější hudbu přírody, tichý zpěv nočních ptáků a jemné nárazy větru.

1 050 Kč 867,77 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Tento úžasný batoh je kombinací krásné měkké černozlaté tkaniny a korku. Je to dokonalý společník na výlety, ale i skvělý pro každodenní použití. Má malou a pohodlnou kapsu uvnitř, kam můžete vložit mince, klíče nebo cokoli, co potřebujete.

Batoh si můžete vybrat z pěti provedení: bodlák, motýl, kapradina, brouk a včela.

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Doplňky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.